Jestem uczestnikiem ruchu…

Ta zakładka przeznaczona jest na lokalną debatę mieszkańców nt. zagrożeń istniejących w ruchu drogowym i współodpowiedzialności za bezpieczeństwo w tymże ruchu.

Temat dyskusji:

Jestem uczestnikiem ruchu i sądzę, że w tym miejscu warto dodać/zmienić oznakowanie.

5 thoughts on “Jestem uczestnikiem ruchu…

  1. Uważam że na skrzyżowaniu ulic przy poczcie czyli Plac Zwycięstwa, Królewiecka i Armii Krajowej powinno być rondo. Po godzinie piętnastej wyjeżdżając ze strony Plac Zwycięstwa (Bank Spółdzielczy) i jadąc w stronę apteki przy rondzie i na plac jest ogromny problem ponieważ bardzo często zdarza się tak że samochody jadące w stronę Królewieckiej jak i w kierunku placu ze strony Armii Krajowej i Królewieckiej tworzą „sznur” nie do przebicia. Czasami trzeba stać do 15 min.. Uważam że tam powinno być rondo.

  2. Uważam, że przejścia dla pieszych przy skrzyżowaniu ulic Paderewskiego i Szkolnej jest bardzo niebezpieczne. Właśnie tam moja koleżanka została potrącona przez samochód. Według mnie należałoby umieścić tzw. ” śpiącego policjanta”, więc kierowcy musieliby ograniczyć prędkość, a o to właśnie mi chodzi.

  3. Uważam, że bardzo niebezpiecznie jest na przejściu dla pieszych przy Placu Zwycięstwa (idąc chodnikiem od ul. Armii Krajowej prosto do centrum) – drzewo zasłania widoczność pieszemu – nie widać nadjeżdżających od strony poczty samochodów. Trzeba być bardzo, bardzo ostrożnym!

  4. Dzrzewo o którym pisze Hania zasłania samochody jadące od strony poczty, ale także kierujący pojazdami nie widzą pieszych stojących przed tym przejściem. Kilka razy spotkałam się tam z niebiezpiecznymi sytuacjami.

  5. Mam odwieczny problem i strach w oczach, gdy muszę przejechać ulicą Plac Zwycięstwa od strony TESCO, gdyż wzdłuż zaparkowanych pojazdów w sposób ///// ledwo się mijam z pojazdami nadjeżdżającymi z przeciwka. Ktoś nie ma wyobraźni na ten temat. Przy jeździe małym samochodem może jest OK ale jeżdżąc dużym, tak jak ja to masakra. ja bym w tym miejscu zmieniła parkowanie pojazdów z ////// na =======

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.