Pałki świetlne dla policji

29 grudnia 2015 r. starosta gołdapski Andrzej Ciołek przekazał zastępcy komendanta powiatowego policji w Gołdapi mł. insp. Ryszardowi Stemplewskiemu 7 pałek świetlnych zakupionych w ramach realizacji projektu „On, ty i ja na tej samej drodze – III edycja”.

Jest to profesjonalny sprzęt, który pomoże w realizacji codziennych czynności przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi. Pałki świecą w trzech kolorach – światłem: czerwonym, zielonym i niebieskim, światłem ciągłym lub migającym. Zrobione są z mocnego tworzywa sztucznego. W zestawie znajdują się dodatkowe akumulatorki do każdej pałki świetlnej oraz 2 ładowarki dla całego zestawu. Wartość zestawu wynosi 2 726,91 złotych brutto.