Na Jarmarku Bożonarodzeniowym

Przy wiosennej pogodzie, kilka dni przed Bożym Narodzeniem, odbył się w Gołdapi Jarmark Bożonarodzeniowy zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Gołdapi i Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny przy wsparciu zaprzyjaźnionych instytucji: Domu Kultury w Gołdapi, Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi oraz Nadleśnictwa Gołdap i Nadleśnictwa Czerwony Dwór.

Już siódmy rok z rzędu mieszkańcy i goście spotkali się na Placu Zwycięstwa, by wspólnie radować się z nadchodzących świąt.

Podczas tegorocznego Jarmarku na stoisku starostwa Powiatowego promowany był projekt realizowany przez powiat gołdapski „On, Ty i ja na tej samej drodze – III edycja” dofinansowany z rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej”. Dzieci i dorośli mogli wziąć udział w zabawie edukacyjnej i odpowiedzieć na pytania z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, zdobywając tym samym odblaski i gadżety zakupione w ramach projektu.