Wystartuj w konkursie „Bajki Króla Maciusia Pieszego”

Starostwo Powiatowe w Gołdapi oraz Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi ogłaszają konkurs plastyczny pt. „Bajki Króla Maciusia Pieszego”, realizowany w ramach projektu „On, ty i ja na tej samej drodze – III edycja”. Skierowany on jest do dzieci z klas I-VI szkół podstawowych z terenu powiatu gołdapskiego.

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie ilustracji do bajek, według następującego schematu:

a) klasy I – „Bajka o misiu odblasku” – Elżbieta Leśniewska

b) klasy II – „Bezpieczna Bajeczka” – Barbara Bester

c) klasy III – „W królestwie poziomek” – Maria Krajewska

d) klasy IV – „Karambol” – Anna Piliszewska

e) klasy V – „Jak Kacper chciał zostać policjantem” – Maria Krajewska

f) klasy VI – „Matylda – zebra z Afryki” – Izabela Michta

Prace plastyczne należy dostarczyć do Starostwa Powiatowego w Gołdapi  (ul. Krótka 1, 19-500 Gołdap) do 10 listopada 2015 roku. Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie konkursu.

Projekt „On, ty i ja na tej samej drodze – III edycja” został dofinansowany z Rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej”.