„On, ty i ja na tej samej drodze” po raz trzeci

Będzie trzecia edycja projektu „On, ty i ja na tej samej drodze”. Wniosek złożony przez Starostwo Powiatowe w Gołdapi, a napisany przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji uzyska dofinansowanie z rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej”.

Na początku marca br. na stronie internetowej programu opublikowana została lista projektów do dofinansowania w roku 2015. Gołdapski projekt, którym ma za zadanie poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, znalazł się na 32 pozycji. Z województwa warmińsko-mazurskiego na realizację swoich projektów środki otrzymają też miasto i gmina Nidzica („Stop przemocy w rodzinie V”) oraz powiat olecki („Profilaktyka i edukacja kluczem do rozwiązywania problemów przemocy w powiecie oleckim – II edycja”). Łącznie w całym kraju dofinansowana zostanie realizacja 33 projektów.

Całkowita realizacja trzeciej edycji projektu „On, ty i ja na tej samej drodze” ma kosztować 127.480zł. Dotacja z rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej” wyniesie 83.320zł.