Stwórz wiewióra, zgarnij nagrody!

Realizatorzy projektu „On, ty i ja na tej samej drodze – III edycja” zapraszają do udziału w konkursie na małą formę graficzną „Tylko wiewióry patrzą na nas z góry”. Skierowany on jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu gołdapskiego. Polega na wykonaniu pracy (wizerunku wiewióra) obrazującej hasło: Tylko „wiewióry” patrzą z góry … na noszone przez ludzi odblaski. Termin dostarczenia prac do siedziby Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi mija 11 maja br.

Szczegóły konkursu w załączonym regulaminie. Zachęcamy do udziału, na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody.

Projekt „On, ty i ja na tej samej drodze – III edycja” dofinansowany z Rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej”.